komfortowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdynia (pomorskie)

Apartament do sprzedaży Gdynia (pomorskie)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 530 000 zł (5 851 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2010 roku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 90,58 m2, na której zaaranżowano 5 pokoi. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim komfortowym wnętrzem z niskimi kosztami eksploatacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany rodzinom z dziećmi. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zostało gustownie wykończone, ale pozostawia też pole do własnej aranżacji:
– korytarz
– kuchnia
– łazienka
– garderoba
– salon
– 2 sypialnie
– 2 balkony.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenia piwniczne, garaż oraz dodatkowe miejsce parkingowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto ciekawą lokalizacją w spokojnej i cichej okolicy. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa (sklepy, restauracje, cukiernie, ośrodek zdrowia, przedszkole, szkoły, poczta, biblioteka, kościół, sala zabaw dla dziecka). Do głównej ulicy miasta można dojść w 3 minuty. Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa system alarmowy + domofon. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Tylko u nas dla Kupującego zapewniamy nieruchomości w okazjonalnych cenach, usługi finansowe (pomoc w uzyskaniu najlepszego finansowania na rynku usług finansowych w Polsce, notariusza z preferencyjną stawka (TAXA), ubezpieczenie nieruchomości, nadzór licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 26981), polisę OC Pośrednika na kwotę 500 000 zł.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-3)

Kontakt:
e-mail: wejherowo@wgn.pl