nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 255 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na XI piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 48,9 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 215 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 11-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim przestronnym wnętrzem z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę miasta. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży kompletnie wyposażone i wyremontowane, kiedy to m.in. wymieniono okna na PCV, wymienione drzwi wewnętrzne i zewnętrzne łącznie z ościeżnicami, położono nowe podłogi oraz wyszpachlowano i pomalowano ściany. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc.

Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z księgą wieczystą (bez zadłużeń). Gorąco polecam i zapraszam na prezentację, a także do zapoznania się ze szczegółami tej oferty. Klientom zainteresowanym zakupem tego luksusowego apartamentu zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jego zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2920)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl