słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Altos De Campoamor, Costa Blanca)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Altos De Campoamor, Costa Blanca)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Altos De Campoamor, Costa Blanca (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 537 500 zł i powierzchnia 59 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na piątym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 110 zł/m2.

Ekskluzywny apartamentu do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie wykończonym „pod klucz”. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również znakomitą lokalizacją na terenie elitarnego kompleksu z basenami, zielonymi ogrodami, ścieżkami spacerowymi i kortami tenisowymi. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura – supermarkety, pasaże handlowe, restauracje.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta – prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7290)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl