imponujący rozmachem salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Benalmadena)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benalmadena)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Benalmadena (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 711 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 73 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 740 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został lubianym i prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także dużym potencjałem, ponieważ świetnie nadaje się pod dochodowy wynajem albo rodzinny apartament wakacyjny. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością aż dwadzieścia miejsc parkingowych w podziemnym garażu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa imponującymi widokami na Morze Śródziemne i panoramę wybrzeża. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z kompletnie wyposażoną kuchnią i łazienką. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym lokatorom europejski poziom życia (klimatyzacja). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + łazienka + taras + sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również fantastyczną lokalizacją w samym sercu pięknej miejscowości. Blisko stąd do sklepów, hipermarketów, szkół, przedszkoli, szpitala, parków, placów zabaw i licznych obiektów sportowych: basenów + pól golfowych + kortów tenisowych + boisk piłkarskich. Nie brakuje również turystycznych, unikatowych atrakcji, jak zamek, buddyjska świątynia.

Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim, dzięki czemu przyszli właściciele mogą urządzić go i wyposażyć zgodnie z własnym gustem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym basenem na dachu, strefą hydromasażu + strefą relaksu. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8651)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl