jasne i widne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Benidorm Urb, Las Lomas)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benidorm Urb, Las Lomas)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Benidorm Urb, Las Lomas (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w wysokim, dwudziestodziewięciokondygnacyjnym drapaczu chmur. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 14 368 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2020. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 114 m2. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ – południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,638 mln zł oraz położenie na dwunastym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w unikatowej lokalizacji, w futurystycznym budynku tylko dwieście metrów od plaży. Ekskluzywny apartament uważany jest za prawdziwą perłę na hiszpańskim rynku nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także najbliższym otoczeniem, to jest dostępnymi dla przyszłych domownikom częściami wspólnym, gdzie znajdziemy:
– ogrody
– baseny
– jacuzzi
– bary
– kort tenisowy
– strefy piknikowe
– stoły szachowe
– gabinety masażu
– sauny
– ściany wspinaczkowe
– place zabaw dla dzieci.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalną komórką lokatorską (dodatkowo płatne) oraz możliwością dokupienia miejsc parkingowych (również dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim ogromnym potencjałem. To świetna propozycja na zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty został prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8833)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl