pokój dzienny z wyjściem na taras przy luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 60 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 16 125 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 967 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją historyczną i zabytkową lokalizacją. Nie oznacza to jednak konieczności rezygnacji z nowoczesnej i niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury, jak np. sklepów, barów, restauracji. Na plażę jest raptem 1,5 km. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
NIŻSZY POZIOM: pokój dzienny + przedpokój + balkon + łazienka + kuchnia
WYŻSZY POZIOM: sypialnia.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są odremontowane i zmodernizowane. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż posiada licencję do wynajęcia dla turystów.

Posiadamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartamentu do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7681)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl