przestronne i słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Malaga, Costa Del Sol)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Malaga, Costa Del Sol)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Malaga, Costa Del Sol (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 41 883 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym pierwszym piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może dużą powierzchnią 308 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 12,9 mln złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie prestiżowej inwestycji, nieopodal portu i plaży. Komfort życia nowych właścicieli tego ekskluzywnego apartamentu z pewnością podniesie znajdujący się w budynku consierge, natomiast o bezpieczeństwo zatroszczy się całodobowa ochrona. Warto w tym miejscu wspomnieć o znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie licznych obiektów gastronomicznych, sportowych i wypoczynkowych.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7022)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl