słoneczny salon i aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Manilva, Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Manilva, Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Manilva, Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 83 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 319 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 607 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca imponującym widokiem z okien na morze. Ekskluzywny apartament na sprzedaż znajduje się na terenie prestiżowego kompleksu kilkaset metrów od morza. W częściach wspólnych mieszczą się korty tenisowe, basen, kina, fitness kluby, bary oraz przepiękne ogrody. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 2 sypialnie + taras + kuchnia + 2 łazienki + salon.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to zaawansowany monitoring. Warto też w tym miejscu dodać, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament znajduje się na terenie zamkniętego oraz ogrodzonego osiedla. Ekskluzywny apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, a w szczególności entuzjastów golfa, bowiem w sąsiedztwie działa prestiżowe pole golfowe. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje między innymi: prywatne miejsce parkingowe, winylowe podłogi w łazienkach i kuchni, wyposażoną kuchnię, zainstalowaną klimatyzację (grzanie/chłodzenie), marmurowe podłogi w sypialniach i salonie, podwójne drzwi szklane i okna z żaluzjami w sypialniach.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o olbrzymim potencjale. Świetnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i pod zakup inwestycyjny. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowego apartamentu należącego do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8590)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl