nowoczesne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Manilva, Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Manilva, Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Manilva, Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 5 929 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym, pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 74 mkw. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 438 750 złotych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale. Świetnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i pod zakup inwestycyjny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje między innymi: zainstalowaną klimatyzację (grzanie/chłodzenie), podwójne drzwi szklane i okna z żaluzjami w sypialniach, winylowe podłogi w łazienkach i kuchni, marmurowe podłogi w sypialniach i salonie, wyposażoną kuchnię, prywatne miejsce parkingowe etc. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, a w szczególności entuzjastów golfa, gdyż na wyciągnięcie ręki znajduje się kilka słynnych pól golfowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w rewelacyjnej lokalizacji, nieopodal:
– portu
– barów
– restauracji
– sklepów
– marketów
– centr handlowych
– mariny.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wszystkim domownikom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (monitoring, zamknięty/ogrodzony charakter osiedla). Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego z basenami, kortami tenisowymi, fitness clubami, kinami, barami, ogrodami itp. kilkaset metrów od morza. Na koniec warto dodać, że z okien ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży roztacza się imponujący widok na morze.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowego apartamentu należącego do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8590)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl