zaprojektowane w śródziemnomorskim stylu wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Punta Prima)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Punta Prima (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 102 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 980 zł/m2, co daje 610 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim komfortowym wnętrzem, elegancją, prestiżem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: kuchnia + taras + łazienka en-suite + salon + sypialnia + jadalnia. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle nobilitującej lokalizacji, na terenie prywatnego kompleksu mieszkalnego z basenami, podziemnym parkingiem i terenami zielonymi. Spacerem na plaże można dojść w mniej niż 10 minut. Na wyciągnięcie ręki centra handlowe, restauracje, sklepy. To prawdziwa perła na lokalnym rynku nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje swoim nabywcom wysoki standard życia.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu proszę o kontakt mailowy. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zapraszamy do kontaktu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-917)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl