kameralny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 585 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 95 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 158 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również ciekawą lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury. Nieopodal znajdziemy także liczne ośrodki sportowe, pola golfowe, a także dwie autostrady. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest całkowicie umeblowane:
– 3 sypialnie
– pokój dzienny
– taras
– 2 łazienki
– kuchnia
– jadalnia.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim przepięknym tarasem i położeniem 300 metrów od piaszczystej plaży. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu proszę o kontakt mailowy. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-915)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl