komfortowy i prestiżowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania

Apartament do sprzedaży Hiszpania

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca, Orihuela Costa, Punta Prima (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, czwartym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 119 500 EUR (513 850 złotych) oraz dużą powierzchnię 70 m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z wyposażeniem kuchni i umeblowaniem. Duża zaletą jest także komfortowa lokalizacja w pobliżu słynnego centrum handlowego z supermarketem, barów, restauracji, banków etc. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków na Orihuela Costa.

Luksusowy apartament na sprzedaż typu penthouse z imponującymi widokami na morze. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży prezentuje się następująco: kuchnia + salon + taras + 2 sypialnie + wc + łazienka. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku etc. Mamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć nieruchomość spełniającą wymagania.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należącego do naszego klienta. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. (188-8001)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl