komfortowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 349 000 złotych a także duża powierzchnia 71,54 mkw. w 3-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne I piętro, oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 878 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowy apartament na sprzedaż bezczynszowy wraz z ujętym w cenie umeblowaniem i wyposażeniem (z wyjątkiem sprzętu RTV i pralki). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– balkon
– 2 pokoje
– garderoba
– przedpokój
– łazienka.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto odremontowanym wnętrzem wraz z wymianą wszystkich instalacji i okien. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym oraz opcją wyłącznego korzystania z pomieszczenia przynależnego na półpiętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4122)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl