elegancki pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Lublin

Apartament do wynajęcia Lublin

Luksusowy apartament do wynajmu w Lublinie (lubelskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 2,3 tys. zł/m-c i powierzchnia 65 m2. Luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do wynajmu zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2008 roku. Cena oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu do negocjacji.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą lokalizacją z dogodnym dojazdem zarówno na obwodnicę, jak i drogę wylotową w stronę Warszawy, a także na lotnisko. Wokół miejska infrastruktura z galeriami handlowymi, sklepami etc. Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią pobliskie ścieżki rowerowe, a rodziny posiadające samochód zachwyci możliwość wynajmu miejsca na parkingu w cenie 200 zł/m-c + garażu.

Luksusowy apartament na wynajem ekonomiczny w eksploatacji i w całości wyposażony. Wnętrze oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu zachwyca idealnie dobranymi kolorami, elegancją i prestiżem. Mamy tu następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + wc + łazienka + 2 pokoje + kuchnia + pokój dzienny. Warto dodać, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajmu zostały zaprojektowane przez słynnego architekta.

W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-426)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl