stylowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 283 000 zł (5 912 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1975 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 47,87 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z ujętym już w cenie kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– 2 sypialnie
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– wc
– balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł remont. W trakcie prac remontowych między innymi wymieniono instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Wszystkie okna PCV z zewnętrznymi roletami. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4268)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl