epatujące bogactwem wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 71,54 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 878 zł/m2. Kamienica o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 349 tys. zł i przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym i opcją wyłącznego korzystania z pomieszczenia przynależnego na półpiętrze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa również odremontowanym wnętrzem. W trakcie prac remontowych wymieniono wszystkie instalacje oraz okna.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + przedpokój + garderoba + 2 pokoje + balkon + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży bezczynszowy. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera umeblowanie i wyposażenie (z wyjątkiem sprzętu RTV i pralki). Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4122)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl