nowoczesne oświetlenie salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 319 000 zł (7 238 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2012 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 44,07 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym i komfortowym wnętrzem składającym się z:
– salonu
– balkonu
– sypialni
– przedpokoju
– kuchni
– łazienki.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie wygody i komfortu, o co dba m.in. rozprowadzona klimatyzacja. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje zabudowę kuchenną wraz ze sprzętem AGD + szafę w przedpokoju. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu dużo zieleni i staw z fontanną. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4347)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl