zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 560 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1988. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 53,78 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 299 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) oraz komfortu (klimatyzacja). Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność garażu (w cenie) oraz pomieszczenia piwnicznego. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu olśniewa elegancją, wytwornym stylem oraz aranżacją z dbałością o każdy detal: balkon + łazienka + przedpokój + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje kompletne umeblowanie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją unikatową lokalizacją, z dala od ruchliwych ulic, przy parku solankowym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Gorąco polecam i zapraszamy na bezpłatną prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dla zdecydowanego klienta cena pozostaje wciąż do uzgodnienia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4421)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl