eleganckie i pełne stylu wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 tys. zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku trzykondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 355 tys. złotych. Wygodny metraż 71 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na południe – wschód – zachód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2013 roku. Właściciel dopuszcza przyjęcie innego lokalu należącego do kupującego w ramach rozliczenia. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje meble kuchenne łącznie ze sprzętem AGD, szafą w przedpokoju, a także wyposażeniem łazienki. Pozostałe umeblowanie do ustalenia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoim niecodziennie spotykanym stylem, wytwornością, prestiżem i wygodą:
– balkon
– przedpokój
– kuchnia
– pokój dzienny
– jadalnia
– 2 sypialnie
– łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażono w klimatyzacje, stację uzdatniania wody itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Duża zaletą jest z pewnością atrakcyjna lokalizacja w cichej części miasta, na ładnie zagospodarowanym terenie. Zapraszamy na prezentację – to nic nie kosztuje. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3889)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl