słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 375 000 zł (5 800 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej wyremontowanej kamienicy z 1905 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 64,66 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją w samym centrum miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się również jako inwestycja (pod dochodowy wynajem). Rentowność w skali roku szacowana jest na ok. 4%. Luksusowy apartament na sprzedaż z opcjonalnym pozostawieniem umeblowania oraz dużego AGD (do uzgodnienia). Dodatkowo istnieje możliwość zakupu w tej kamienicy innego mieszkania.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki kamerom monitorującym otoczenie + części wspólne, jak i domofonowi. Praktycznym udogodnieniem na pewno jest rowerownia i wózkownia dla mieszkańców. Osoby zmotoryzowane docenią liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe przy kamienicy oraz strzeżony parking.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4587)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl