imponujące rozmachem wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Budynek oddany do użytku został w 2016 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 7 210 zł/mkw.,a także położeniem na wysokim, dziesiątym, piętrze w siedemnastokondygnacyjnym wieżowcu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 62,69 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 452 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z wyposażeniem kuchni i łazienki w cenie. Reszta wyposażenia do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + taras + salon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na bezpiecznym i monitorowanym osiedlu z przestronnym parkingiem. Na wyciągnięcie ręki:
– zbiornik wodny
– park
– siłownie
– baseny
– punkty usługowe
– sklepy
– dyskonty
– markety
– centrum handlowe
– szkoły
– przedszkola
– żłobki
– boisko sportowe
– plac zabaw.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki mobilnej ochronie i systemowi monitoringu. Niemałym udogodnieniem jest z pewnością dostępna komórka lokatorska (2,34 mkw.), piwnica, a także wózkownia i rowerownia w częściach wspólnych. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością przynależny garaż (dodatkowo płatne 25 tys. zł). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto prestiżowym wnętrzem i nowoczesnym projektem.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2711)

Kontakt:
e-mail: contactcenter@wgn.pl