stylowo wykończony salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 318 500 zł (6 500 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 8 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 49 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim przemyślanym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, który obejmuje:
– strefę wypoczynkową
– strefę jadalnianą
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– przedpokój
– łazienkę
– balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim nowoczesnym i efektownym oświetleniem z wieloma punktami, które aranżują poszczególne strefy i tworzą niesamowitą atmosferę. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są słoneczne, jasne i widne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom ceniącym komfort oraz ponadczasową stylistykę.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Zdjęcia nie oddają w pełni jego uroku oraz estetycznego wykończenia. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie, place zabaw dla dzieci, parki etc. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Gorąco zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż, gwarantuję miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2675)

Kontakt:
e-mail: j.wyrwol@wgn.pl