komfortowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 349 000 zł (5 324 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2002 roku o 5 kondygnacjach. Rynek pierwotny/wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 65,55 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym tarasem mieszczący się na bezpiecznym i kameralnym osiedlu, w otoczeniu zieleni. Nieopodal liczne place zabaw, przedszkola, szkoły, markety, sklepy, dyskonty popularnych sieci, punkty usługowe, basen, siłownie oraz lubiany przez mieszkańców park.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwa. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– 3 sypialnie
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Wyposażenie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozostaje do uzgodnienia z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2956)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl