panoramiczne okna w salonie ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 639 000 zł (8 635 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2018 roku o 9 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 74 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa przepięknym tarasem, ekskluzywnym wnętrzem, komfortem, a także wysmakowanym stylem. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa. Znajduje się bowiem na terenie bezpiecznego, ogrodzonego i monitorowanego osiedla. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– 2 sypialnie
– przedpokój.
Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność pomieszczenia piwnicznego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury: place zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, markety, dyskonty, sklepy, punkty usługowe, basen oraz siłownie.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3021)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl