prestiżowy salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż La Zeni (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży La Zeni (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (La Zeni). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Rynek pierwotny. Cena – 197 700 EUR (850 110 złotych). Powierzchnia 102,5 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 8 294 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle malowniczej okolica, która oferuje całą okazałość świata śródziemnomorskiego – od gór, poprzez doliny, aż do morza i piaszczystych plaż. po sąsiedzku znajduje się również rozwinięta infrastruktura w postaci prestiżowych restauracji, barów, supermarketów, centr handlowych i medycznych. Warto w tym miejscu podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się nieopodal znanego pola golfowego, co może być nie lada atrakcją dla osób lubiących sport. Na plaże można się dostać w dziesięć minut.

Na osobną uwagę zasługuje również sam apartamentowiec, w którym położony jest ten ekskluzywny apartament do sprzedaży. Mamy tu basen w częściach wspólnych, podziemny parking, a także siłownię. Z okien oraz tarasy ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do całorocznego zamieszkania.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-51)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)