zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Budynek oddany do użytku został w 2012 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 6 885 zł/mkw. a także położeniem na wygodnym parterze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku północ – wschód – zachód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 63,76 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 439 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do uzgodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale – przyszli właściciele będą mogli powiększyć jego powierzchnię poprzez zabudowania korytarza. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: taras + przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny + garderoba + sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją w bezpiecznej, spokojnej okolicy, wśród bogatej infrastruktury: lokale usługowe, banki, sklepy. Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią na pewno rozległe tereny zielone. Luksusowy apartament na sprzedaż bez barier architektonicznych, w pełni wyposażony. Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z funkcjonalną komórką gospodarczą, a także opcją dokupienia garażu w części podziemnej budynku. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1772)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl