elegancki salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 310 tys. zł (4 227 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy z 1920 roku o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 73,34 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe – wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim nowoczesnym designem i aranżacją zgodną z najnowszymi trendami. Mamy tu m.in. efektowne oświetlenie LED oraz modne, podwieszane sufity. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedpokój + łazienka z wc + 2 sypialnie + salon + 2 kuchnie. Warto podkreślić ogromny potencjał aranżacyjny w postaci możliwości adaptacji poddasza i zabudowy dodatkowej części korytarza.

Luksusowy apartament na sprzedaż odremontowany i częściowo wyposażony. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica. Kolejną zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest jego prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. Serdecznie zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1689)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl