3 ujęcia wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 078 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem czterech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na czwartym piętrze, najlepiej w budynku pięciokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 420 tys. złotych. Duży metraż 103 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2010 roku. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera opłatę za meble w kuchni, pokojach i na przedpokoju.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + łazienka + pokój dzienny + 3 sypialnie + garderoba + aneks kuchenny + przedpokój. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością zainteresuje duży parking przed budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy. Warto nadmienić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż przeszło generalny remont.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3435)

Kontakt:
e-mail: k.grabowska@wgn.pl