nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 200 000 zł (4 357 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1975 roku o 5-kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 45,9 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal sklepy, markety, przedszkole, szkoła, kościół, place zabaw dla dzieci. W odległości 10 minut spacerem Rynek, urzędy, pizzerie, restauracje, park. Rodziny posiadające samochód docenią pobliski, bezpłatnym parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o czystym, estetycznym i zadbanym wnętrzu. Wszystkie pokoje niezwykle jasne, widne i słoneczne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż albo kredytu na jego zakup, skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3621)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl