nowocześnie zaaranżowane wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 808 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 77 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 500 zł/m2. Rynek wtórny. kupujący nie płaci prowizji oraz podatku 2% PCC.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w nobilitującej lokalizacji, na terenie strzeżonego, zamkniętego i monitorowanego osiedla o niskiej zabudowie. W pobliżu sklepy, ośrodki zdrowia, szkoły, galerie handlowe i tereny zielone. Do centrum miasta można dojechać w dziesięć minut. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Podana cena jest ceną ofertową. Wizualizacje przedstawiają wnętrze po skończeniu prac wykończeniowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z komórką lokatorką i podziemnym garażem (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany na dwóch poziomach: balkon + salon + łazienka + 2 pokoje + aneksem kuchennym + przedpokój + garderoba. Więcej informacji udzielę telefonicznie lub mejlowo. Zapraszam na bezpłatną prezentację.

Podczas prezentacji luksusowego apartamentu na sprzedaż poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-360)

Kontakt:
e-mail: m.judzin@wgn.pl