zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Lublin (okolice)

Apartament do sprzedaży Lublin (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Lublina (lubelskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 330 000 złotych, 3 pokoje, a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 47,72 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 6 915 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1987 roku. Ekspozycja okien na północ – południe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: kuchnia + pokój dzienny + 2 sypialnie + balkon + łazienka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującą lokalizacją w centrum miasta, nieopodal rozwiniętej infrastruktury miejskiej:
– sklepów
– punktów usługowych
– urzędów
– sądu
– szpitala.
Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią rozległe tereny zielone.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł remont i jest obecnie gotowy do zamieszkania. Umeblowana kuchnia bez sprzętu AGD. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-323)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl