przepiękny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Myszków

Apartament do sprzedaży Myszków

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Myszkowie (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 53,2 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północny zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 297 zł/m2, co daje 335 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek planowany jest do oddania w 2022 roku. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z praktyczną komórką lokatorską i miejscami postojowymi. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: korytarz + aneks kuchenny + pokój do dowolnej aranżacji + sypialnia + salon + łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nobilitującą lokalizacją w centrum miasta, nieopodal rozległych terenów rekreacyjnych, parku linowego, obiektu kultu religijnego, urzędów, placówek medycznych, szkół, sklepów. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy przepiękny ogród. Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do osób wymagających, ceniących luksus i prestiż. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1134)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl