słoneczny pokój gościnny w luksusowym apartamencie na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 54 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 389 zł/m2, co daje 669 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2012 roku.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno liczne miejsca parkingowe na terenie działki. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją rewelacyjną lokalizacją w pierwszej linii brzegowej. Z okien roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie wyposażony. na dwóch poziomach znajdziemy:
KONDYGNACJA 1: łazienka + aneks kuchenny + salon
KONDYGNACJA 2: balkon + łazienka + pokój
KONDYGNACJA 3: pomieszczenia strychowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Jeżeli chcesz zapoznać się z innymi luksusowymi apartamentami do sprzedaży bądź uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tego oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu, skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1264)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl