slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 62,2 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 225 zł/m2. Wieżowiec z 1981 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 325 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto fantastyczną lokalizacją nieopodal centrum, w pobliżu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: parkingów, punktów usługowych, dyskontów znanych marek, marketów, sklepów etc. Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno lace zabaw, przedszkola i szkoły.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych klientów, w szczególności tych, którzy szukają komfortu, prestiżu i korzystnej lokalizacji. Okolica uważana jest bowiem za wyjątkowo spokojne miejsce, z przestrzenią i zielenią dookoła. Z okien luksusowego apartamentu na sprzedaż roztacza się imponujący widok na panoramę miasta.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależną piwnicą. Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa domofon. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: łazienka z wc + kuchnia + 3 sypialnie + loggia + pokój dzienny + przedpokój. Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł generalny remont, kiedy to m.in. wymieniono:
– okna;
– drzwi;
– instalację elektryczną;
– instalację hydrauliczną.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także wysmakowanym stylem aranżacji pomieszczeń. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszamy do kontaktu, a także na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje wciąż do uzgodnienia. Dla chętnych możliwość odstąpienia dodatkowo działki ogrodowej w znakomitej cenie, która położona jest w sąsiedztwie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1910)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl