nowoczesna aranżacja wnętrza ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 269 000 zł (5 490 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1960 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 49 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– łazienka z wc
– korytarz
– kuchnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł kapitalny remont kilka lat temu, kiedy to między innymi wymieniono instalacje elektryczne, wodne, ogrzewania, odnowiono podłogi, wstawiono nowe okna, na ścianach położone gładzie, w pomieszczeniach zamontowano podwieszane sufity z oświetleniem itp. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje nową zabudowę kuchni, zabudowę szaf w przedpokoju. Reszta mebli i sprzętów do negocjacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w sercu miasta, blisko poczty, urzędów. Rodziny posiadające samochód docenią duży, bezpłatny parking. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5432)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl