pokój gościnny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 395 tys. zł (6 320 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1998 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 62,5 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją perfekcyjną lokalizacją wśród bogatej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki mamy sklepy, dyskonty, przedszkola i szkoły. Warto dodać, że nieopodal znajduje się piękne jezioro, a na miłośników dwóch kółek czekają rowerowe ścieżki. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca też ciekawym wystrojem i oświetleniem wnętrza: 2 sypialnie + hol + łazienka z wc + kuchnia z bufetem + balkon + pokój dzienny. Funkcjonalnym dodatkiem jest na pewno pomieszczenie piwniczne. Właściciele aut docenią za to wiele miejsc parkingowych. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest umeblowane oraz wyposażone zgodnie z najnowszymi trendami.

Kompleksowo i bezpłatnie pomożemy w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5555)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl