komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 419 000 zł (11 055 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy z 1900 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 37,9 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może reprezentacyjną lokalizacją w odnowionej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przeszło generalny remont pod nadzorem projektanta wnętrz. Luksusowy apartament na sprzedaż jest kompletnie umeblowany i wyposażony. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– korytarz.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o krótkoterminowym najmie (wysokie zyski). Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (023-441)

Kontakt:
e-mail: poznan2@wgn.pl