salon oraz kuchnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Pruszcz Gdański

Apartament do sprzedaży Pruszcz Gdański

Luksusowy apartament na sprzedaż w Pruszczu Gdańskim (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 549 tys. zł i powierzchnia 63,9 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2011 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 592 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca atrakcyjną lokalizacją, w kameralnej okolicy, w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szkół, sklepów, przedszkoli, centr handlowych itp. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + łazienka + balkon + salon + 2 pokoje + garderoba. Z okien luksusowego apartamentu na sprzedaż roztacza się zapierający dech w piersiach widok na park.

Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-697)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl