przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Sieradz

Apartament do sprzedaży Sieradz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sieradz (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 179 zł/mkw. a także położeniem na bezpiecznym II piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien na wschód – zachód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 68,2 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 285 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + balkon/loggia + 2 sypialnie + kuchnia + jadalnia + łazienka + wc + przedpokój. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w otoczeniu osiedlowych sklepów, największego kompleksu rekreacyjnego dla dzieci i młodzieży, nowoczesnego placu zabaw i skate-parku do trenowania jazdy na rowerach, rolkach, i deskorolce, boiska, basenu etc. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno parking. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji kupna / sprzedaży tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).

Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 KC.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (111-2398)

Kontakt:
e-mail: sieradz@wgn.pl