komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Słupsk

Apartament do sprzedaży Słupsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 399 000 zł (7 272 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 1 kondygnacji. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 54,87 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż o przepięknym, stylowo wykończonym i umeblowanym wnętrzu z imponującym balkonem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w nowej dzielnicy, na nowoczesnym osiedlu z zabudową jednorodzinną, pięknie zagospodarowaną zielenią, z pełną infrastrukturą. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno przynależne, prywatne miejsce parkingowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka
– korytarz.
Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje widoczne na zdjęciach meble, stałe zabudowy szaf w przedpokoju i sypialni (typu komandor) oraz wyposażenie w sprzęt AGD i RTV.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami oddział w Słupsku. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-17099)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl