nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2010 roku o pięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 481 500 złotych (8 597 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 56,01 m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Warto tu wspomnieć atrakcyjną lokalizację w pobliżu bogatej infrastruktury. Wokół rozległe tereny zielone i rekreacyjne, oraz sklepy, apteka przychodnia, szkoła, przedszkole, kościół itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem wliczonym w cenę (zabudowy, meble, sprzęt AGD). Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wyróżniają się swoim nasłonecznieniem a także akustyczną szczelnością.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: łazienka z wc + sypialnia + balkon-taras + pokój dla dziecka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Skupujemy luksusowe apartamenty za gotówkę. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. W niedalekim sąsiedztwie pełna infrastruktura, niezbędna w codziennym życiu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1150)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl