zachwycające prestiżem wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 590 tys. złotych, trzy pokoje a także położenie na czwartym piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 59 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 10 000 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2018 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją korzystną lokalizacją nieopodal przedszkola, sklepów, parku i placów zabaw. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + pokój + łazienka + korytarz. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11458)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl