salon z wyjściem na przepiękny taras przy luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 984 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2018. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 49,98 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 449 000 zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim przepięknym tarasem oraz ogrodem. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne miejsce parkingowe za zamykaną bramą. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w cichej, spokojnej i bezpiecznej lokalizacji. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– taras
– przedpokój.
Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera pełne wyposażenie. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12430)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl