funkcjonalny rozkład pokoi w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 2-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 093 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1930. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 72,23 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 729 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z prywatnym ogrodem położony w niezwykle cichej i spokojnej, willowej okolicy. Lokalizacja zapewnia dogodne połączenie z centrum. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim bogatym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– loggia
– sypialnia
– garderoba
– pokój dla dziecka
– przedpokój
– łazienka z wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są po kapitalnym remoncie pod okiem projektanta.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z dwoma pomieszczeniami piwnicznymi oraz częścią strychu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12645)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl