stylowe wnętrze pokoju dziennego w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 719 000 zł (9 954 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1930 roku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 72,23 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym ogrodem, a także miejscem parkingowym. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnej, willowej dzielnicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– pokój dzienny
– kuchnia
– loggia
– sypialnia z garderobą
– pokój dziecięcy
– przedpokój
– łazienka z wc.

Luksusowy apartament na sprzedaż jest kompletnie odremontowany pod okiem uzdolnionego projektanta wnętrz. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Dużym udogodnieniem są na pewno przynależne dwa pomieszczenia piwniczne po ok. 15 m2 oraz połowa strychu. Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale (także komercyjnym), dzięki opcji zakupu od jednego z sąsiadów drugiej części strychu i zaadoptowania go na osobny lokal lub zrobienie dwupoziomowego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12754)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl