nowocześnie zaprojektowane wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 453 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2000. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 55,6 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ – południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 470 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim komfortowym i eleganckim wnętrzem z przepięknym balkonem, skąd rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama na Puszczę Bukową. Wszystkie pomieszczenia i pokoje oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu są przestronne, słoneczne i jasne. Warto podkreślić, że w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży wstawiono nowoczesne, bardzo szczelne i akustyczne okna. Gwarancją bezpieczeństwa są antywłamaniowe drzwi zewnętrzne.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– pokój
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zaprojektowano w skandynawskim stylu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż wraz z ujęta opłatą za część mebli, zabudowy stałe i wym. sprzęt AGD.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się znakomitą lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1359)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl