imponujący pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin (okolice)

Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 960 000 zł (6 095 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 157,5 m2, na której zaaranżowano 5 pokoi. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoim nowoczesnym, prestiżowym i przestronnym wnętrzem zaprojektowanym na dwóch poziomach:
– 3 sypialnie
– salon
– kuchnia
– hol
– 2 łazienki
– 2 wc
– garderoba
– 2 tarasy
– balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również znakomitą lokalizacją na terenie kameralnego i cichego osiedla. Duża zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu są zapierające dech w piersiach widoki na zieleń. Rodziny posiadające samochód mają możliwość zakupu garażu z dwoma miejscami postojowymi. Wszystkim natomiast przyda się z pewnością funkcjonalna komórka lokatorska (dodatkowo płatne). Ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu przepisów k.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-268)

Kontakt:
e-mail: mierzyn@wgn.pl