stylowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin (okolice)

Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 495 000 zł (4 853 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2011 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 102 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszego spojrzenia swoją nobilitującą lokalizacją w centrum miasta, nieopodal parku i jeziora. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również prestiżową aranżacją wnętrza na 2 kondygnacjach:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój
POZIOM 2:
– sypialnia
– garderoba.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu są niezwykle przestronne i słoneczne. Z okien rozciąga się imponujące widoki. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony jest w bardzo szybki Internet na światłowodzie.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany rodzinom z dziećmi, ale znakomicie nadaje się również jako zakup inwestycyjny. Dodatkowym atutem jest jego bezczynszowość. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Z powodu epidemii spotykamy się z Państwem w umówiony sposób zgodny z ustawą. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-233)

Kontakt:
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl