kameralny pokój gościnny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 4 250 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 55 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną cenę 233 750 zł oraz położenie na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany na dwóch komfortowych poziomach:
POZIOM 0:
– pokój dzienny
– strefa jadalniana
– gabinet
– łazienka
– wc
– garderoba
– przedpokój
POZIOM 1:
– sypialnia.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne + komórka lokatorska na strychu. Niecodzienny dodatkiem jest również przepięknie zadbany ogród.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w spokojnej i cichej lokalizacji. Blisko stąd do sklepu, placu zabaw dla dzieci itp. Zapraszamy do kontaktu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (040-48)

Kontakt:
e-mail: zabkowice@wgn.pl