zaprojektowany w odważnych kolorach salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 336 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2014. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 50,88 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 475 000 zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją elitarną lokalizacją, na terenie zamkniętego osiedla, w pobliżu żłobka, przedszkola, szkoły, sklepów, marketów i dyskontów popularnych sieci. Dużym atutem są pobliskie tereny zielone. Właścicieli aut ucieszą na pewno miejsca postojowe w podziemnym garażu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu jest fakt pozostawienia przez dotychczasowego właściciela mebli na wymiar (kuchnia, szafy). Wszystkie pokoje są znakomicie nasłonecznione, widne i jasne: łazienka z wc + garderoba + przedpokój + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zachwyca również przestronnością, wygodą i wysmakowanym stylem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16265)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl