widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 850 000 zł (9 770 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym kamienicy z 2014 roku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 87 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim unikalnym, stylowym i pięknie zaaranżowanym przez zawodowego architekta wnętrzem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– kuchnia
– balkon
– sypialnia
– garderoba
– pokój
– łazienka
– korytarz
– antresola.
Umeblowanie w luksusowym apartamencie na sprzedaż wykonano na specjalne zamówienie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również znakomitą lokalizacją na terenie kameralnego, osiedla z zabudową jednorodzinną. Osiedle ma dobrze zorganizowaną infrastrukturę (sklepy, żłobek, przedszkole, szkoła, przychodnia). Na koniec warto dodać, że z balkonu oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu rozpościera się imponujący widok na zieleń. Na osoby zmotoryzowane czekają liczne miejsca postojowe bezpośrednio pod budynkiem.

Zapraszam do kontaktu i na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapewniam bezpieczeństwo transakcji. Przy konieczności finansowania zakupu nieruchomości kredytem, gwarantuję profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-839)

Kontakt:
e-mail: m.przystawska@wgn.pl